Kim jesteśmy

DeepCut to firma, która powstała dzięki pasji do samochodów i motocykli współdzielonej zarówno przez jej pracowników, jak i założycieli. Nie traktujemy naszych codziennych zajęć w kategoriach zwykłej pracy, ponieważ jest ona również naszym hobby, dzięki któremu powstał sklep detailingowy, w którym każdy nasz klient otrzyma fachowe doradztwo oraz najwyższej jakości autokosmetyki, które pozwolą mu zadbać o posiadany pojazd na najwyższym poziomie. Zajmujemy się szeroko pojętym detailingiem, renowacją oraz sprzedażą kosmetyków samochodowych. DeepCut to nie tylko sklep detailingowy, to również wiedza, pasja i doświadczenie, dzięki któremu pomożemy Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji.


Czym się zajmujemy:

  • Mycie detailingowe – czym właściwie jest mycie detailingowe? To dokładne, bardzo szczegółowe mycie samochodu. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele bardzo przydatnych podczas mycia detailingowego autokosmetyków takich jak wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry, wysokiej jakości odżywki oraz szampony samochodowe, czy produkty, które pomogą nam dokładnie wyczyścić zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne szyby.
  • Renowacja lakieru – w życiu każdego kierowcy przychodzi taki moment, w którym przestaje on być zadowolony z tego, jak wygląda jego lakier samochodowy. Wpływ na stan lakieru ma, nie tylko to jak o niego dbamy, ale również wiele czynników niezależnych od nas, którym nie jesteśmy w stanie zapobiec. Promienie słoneczne, wiek auta, zbyt cienka warstwa farby zaaplikowana przez producenta, te czynniki mają wpływ na stan naszego lakieru. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak wygląda Twoje auto, polecamy Ci renowację lakieru, która dzięki dostępnym w dzisiejszych czasach autokosmetykom jest dość prosta do przeprowadzenia nawet w domowym zaciszu.
  • Renowacja elementów z tworzyw sztucznych – nie tylko lakier może wymagać renowacji, również komponenty wykonane z tworzysz sztucznych, z czasem tracą swój blask i zaczynają przypominać nam swoim wyglądem, że czas najwyższy na wymianę lub renowację. Jeśl jesteś zainteresowany procesem renowacji, w naszej ofercie znajdziesz autokosmetyki, które ułatwią Ci to zadanie.
  • Powłoki ceramiczne – powłoki ceramiczne to coraz popularniejszy i coraz częściej wybierany sposób na zabezpieczenie samochodu. Jednak powłoki ceramiczne to nie tylko zabezpieczenie samochodu, to również podkreślenie jego walorów wizualnych. Jeśli marzysz o powłoce ceramicznej, w naszym sklepie detailingowym dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ją mieć.
  • Czyszczenie i konserwacja skór – dzięki produktom dostępnym w naszym sklepie detailingowym zarówno czyszczenie, jak i efektowna konserwacja skór są prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Detailing wnętrza – czyli bardzo szczegółowe czyszczenie każdego zakamarka we wnętrzu naszego samochodu. Do zadowalającego przeprowadzenia tego procesu w naszym samochodzie potrzebować będziemy autokosmetyków, które dostosowane będą do materiałów, za pomocą których wykończone zostało nasze auto. Dobrze dobrane kosmetyki samochodowe są gwarancją, że żaden z elementów znajdujących się we wnętrzu naszego samochodu nie ulegnie zniszczeniu lub przebarwieniu.
  • Usuwanie zarysowań metodą SSR – czyli prosta i nowoczesna, a przede wszystkim bezpieczna metoda usuwania zarysowań, którą stosują specjaliści na całym świecie. Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!
  • Sprzedaż kosmetyków samochodowych – naszym głównym zadaniem jest świadczenie usług z zakresu sprzedaży kosmetyków samochodowych, jednak to nie nasze jedyne zajęcie. Każdemu posiadaczowi samochodu, który chciałby przeprowadzić prace porządkowe lub naprawcze w swoim pojeździe udzielamy fachowych porad zgodnych z naszą wciąż pogłębiającą się wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Jeśli posiadasz samochód i pragniesz odmienić jego oblicze za pomocą autokosmetyków, ale nie wiesz, od czego zacząć, służymy poradą i pomocą w doborze odpowiednich produktów dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań oraz aktualnego stanu i potrzeb Twojego samochodu.