Zabezpieczenie skór

Skórzane tapicerki uznawane są za symbol luksusu. Każde auto, które wyposażono w taką tapicerkę, wydaje się bardziej prestiżowe i dla wielu osób wygodniejsze niż te z tradycyjną materiałową tapicerką. Niestety nawet najwyższej jakości skóra nie zatrzyma swoich właściwości na zawsze, jeśli nie będziemy jej odpowiednio pielęgnować. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć produkty, które są niezastąpione w czyszczeniu i konserwacji skórzanej tapicerki.

Jak często powinno się pielęgnować skórzaną tapicerkę?

Każdy, kto użytkuje samochód ze skórzaną tapicerką, powinien wiedzieć, że do zachowania jej oryginalnych parametrów, przyczyni się regularna pielęgnacja. Regularność jest kluczem do sukcesu, ponieważ te auta, które są często użytkowane, a większość jest, narażone są na zabrudzenia, pęknięcia i zarysowania. Oprócz tego typu uszkodzeń na skórę negatywnie wpływa promieniowanie UV. W celu zabezpieczenia skórzanej tapicerki i utrzymania jej oryginalnej struktury, koloru i wyglądu poleca się poddawać ją co trzy lub czteromiesięcznej pielęgnacji. Do tego zalecamy używać wysokiej jakości produktów, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Wyselekcjonowane środki czyszczące, a także konserwujące pozwolą zachować naturalny wygląd skóry na długie lata. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dobranie odpowiednich produktów. Na naszej stronie znajdują się różnego rodzaju środki czyszczące lub konserwujące, które opisano w przejrzysty sposób. W razie wątpliwości lub potrzeby uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam zdobyć cenną wiedzę, którą wykorzystujemy, aby trafnie doradzać naszym klientom. To, o czym regularnie przypominamy to powolne zanikanie naturalnych właściwości ochronnych skóry, które początkowo chronią ją przed promieniami UV, wilgocią, a także wysokimi i niskimi temperaturami. Brak pielęgnacji i ogólnego zapobiegania utraty tej ochrony może doprowadzić do trwałych przebarwień, wyblaknięć, przetarć, pęknięć, utraty koloru i struktury.

Co możemy uzyskać, wykonując regularną pielęgnację?

To, co nazywamy pielęgnacją skórzanej tapicerki to nie tylko zabiegi ochronne, ale także czyszczące. Te drugie powinny być pierwszą wykonywaną czynnością w celu odświeżenia skóry. Dzięki użyciu odpowiednich środków i akcesoriów usuwa się zabrudzenia, a nawet trwale skleja małe rysy, pęknięcia i przetarcia. Następnie używając kosmetyków pielęgnacyjnych, odbudowuje się warstwę ochronną skóry. Co możemy dzięki temu zyskać? Na pewno znacznie lepszy wygląd tapicerki, przywrócenie oryginalnego kolorytu i wydłużenie okresu jej uzyteczności. Skórzana tapicerka uchodzi za tą, którą w prosty sposób można wyczyścić. Tę zaletę najbardziej doceniają rodzice małych dzieci, którym zdarza się zarysować lub zabrudzić skórzany materiał. To, co może nas jeszcze spotkać to plamy powstałe na skutek wchłaniania wilgoci i kontaktu z barwiącą odzieżą. Na szczęście przy użyciu specjalistycznych kosmetyków w prosty sposób można je usunąć. Warto jednak pamiętać, że skóra występuje w różnych barwach. Zatem jeśli chcemy poddać pielęgnacji jasne odcienie, dobrze jest skorzystać ze środków, które są do takich odcieni przeznaczone. W naszym sklepie posiadamy kosmetyki uniwersalne, a także te do jasnej i ciemnej skóry. Do tego oferujemy zestaw tonujący, który możecie Państwo wybrać z około 1500 próbek dopasowanych do różnych modeli i marek samochodów, a zawarte w nim substancje gwarantują wysoką przyczepność z powierzchnią. Natomiast dołączony do zestawu utrwalacz pozwala na długi okres zachować efekt barwienia i ochronę farby przed wycieraniem.

Zabezpieczenie tapicerki skórzanej z Deepcut

Jako firma, która zajmuje się sprzedażą środków do zabezpieczenia skórzanej tapicerki, oferujemy kompleksową obsługę. W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne środki czyszczące, ochronne, klejące, a nawet koloryzujące. Poza tym w zestawach zakupionych u nas kosmetyków znaleźć można wysokiej jakości akcesoria. Mogą to być bawełniane ściereczki lub produkty z mikrofibry, a także miękkie szczotki, które pomogą w usuwaniu zabrudzeń. Przed wyborem konkretnego kosmetyku, polecamy upewnić się, czy skóra, którą zamierzamy wyczyścić, jest naturalna lub syntetyczna. Do każdej z nich posiadamy specjalistyczne środki zabezpieczające. Decydując się na zakup produktów z naszego sklepu, mogą być Państwo pewni zadowalających efektów zastosowanej pielęgnacji. Czysta i zadbana skóra jest miękka i pachnąca, a jej kolor prezentuje się, jak nowy.

Wyświetlanie 1–15 z 45 wyników